O NAS

BIURO RACHUNKOWE GAL-FINANSE                                                                                                                                KIM JESTEŚMY ?

Gal-Finanse Sp. z .O.O to grupa fachowców wyspecjalizowanych w zakresie obsługi księgowo-podatkowej oraz kadrowo placowej. Naszą dewizą w codziennej pracy jest uczciwa, rzetelna, terminowa i skuteczna obsługa podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych, stowarzyszeń, podmiotów prawnych i osób fizycznych które nam zaufały. Swoją pracę dostosowujemy do najwyższych standardów branżowych, a indywidualne podejście do klienta pozwala na pracę zgodną z potrzebami klienta oraz jego oczekiwaniami. Wiedza naszych pracowników pozwala na bezpieczne ulokowanie swojej odpowiedzialności finansowo – podatkowej w naszych rękach. 

SKUTECZNA KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE. 

Jesteśmy przekonani o tym że skuteczność i efekty prowadzenia działalności gospodarczej w dużej mierze zależą od bezpiecznej, bieżącej i zgodna z prawem finansowo-podatkowym obsługi ksiąg podatkowych. Efektywność działania każdej firmy to stała analiza finansowa, która dzięki sprawnej księgowości przynosi ważne informacje – wtedy kiedy są one potrzebne. Zespół naszych doradców w sposób ciągły monitoruje i informuje swoich klientów o aktualnych wskaźnikach podatkowych oraz wskazaniach finansowych a także może dla Państwa dokonać analityki finansowej.

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Prowadzenie ksiąg dla instytucji to potężna odpowiedzialność – którą dzięki naszemu profesjonalizmowi możemy zapewnić i poświadczamy to deklarując ją (odpowiedzialność) w zawieranej z Państwem umowie. Podejmując współpracę z naszym biurem rachunkowym GAL-FINANSE w Rzeszowie -nie musicie Państwo już martwić się o to, że obowiązują Państwa zeznania podatkowe, raporty, wnioski, deklaracje, oraz niezmienne i stałe terminy wynikające z ustaw, przepisów, regulacji. W okresie współpracy Państwa z naszym biurem – to my odpowiadamy                            za powyższe. Zapraszamy zatem serdecznie Państwa to podjęcia współpracy z naszym biurem – na zasadzie pełnego powierzenia nam prowadzenia ksiąg (outsourcing księgowości, kadr i płac) Państwa firmy. Nasz zespól stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez system monitoringu i śledzenia zmian w prawie i przepisach podatkowych, uczestniczymy  w szkoleniach i eventach tematycznych – poświęconym obowiązkom biur rachunkowych i obsługi finansowo-kadrowo-księgowej

NASZA NOWOCZESNOŚĆ

Biuro Rachunkowe GAL-FINANSE, to również nowoczesność, niezawodność i bezpieczeństwo naszych systemów księgowych oraz oprogramowania. W naszej pracy towarzyszą nam najnowocześniejsze narzędzia informatyczne          i programowe oraz rozwiązania technologiczne. Spełniamy wszystkie obecne normy związane z bezpieczeństwem przechowywania danych księgowych, kadrowych i płacowych naszych klientów. Każdy klient ma prawo do wglądu     w swoje dane, usuwania ich oraz modyfikacji. Dane programowe, bazy danych i informacji przechowujemy na urządzeniach wysokiej klasy operatorkiej, wielokrotnie zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem – a także codziennie dokonujemy wielopoziomowej kopii bezpieczeństwa.

Naszą działalnością wspieramy Państwa firmy w rozwoju i funkcjonowaniu – tak aby efekty Państwa działalności były zauważalne i stanowiły podwaliny sukcesu ekonomicznego i świetnej rentowności.

Życzę Państwu doskonałych wyników w biznesie oraz sukcesów i wiele radości w życiu prywatnym.

Dominik Murias – prezes zarządu GAL-FINANSE Sp z o.o.